دریکساز

 

به بخش فروشندگان سیستم همکاری در فروش دریکساز  خوش آمدید.

لوگوی زیبای سیستم همکاری در فروش دریکساز

فروشنده چه کسی است؟ فروشنده به کسی گفته می شود که خودش تولید کننده محصولاتی است یا اینکه مجوز فروش محصولات تولیدکنندگان دیگر را دارد.

فروشنده نباید خودش واسطه باشد بلکه می بایست مستقیما عرض کننده و فروشنده محصول باشد. یعنی محصول را در اختیار داشته باشد و مسوولیت فروش آن به دیگران را مستقیما به عهده بگیرد.

فروشنده باید یک سایت پویا که شامل تمامی محصولاتش هست داشته باشد. دامین آن سایت به نام خود فروشنده و یا به نام شرکت وی باشد.

سایت دریکساز به کمک بازاریابهایش برای فروشنده مشتری پیدا می کند و مشخصات مشتری را در اختیار فروشنده می گذارد. مابقی کارها به عهده فروشنده است:
1. تماس با سفارش دهنده
2. یادداشت گذاری نتیجه تماس برای سفارش
3. ارسال سفارش یا تایید سفارش یا رد سفارش

اگر محصولات شما دانلودی است شما فقط ثبت نام کرده و محصول خود را ثبت می کنید. همه کارها توسط خود سایت انجام می شود و شما فقط در زمان دلخواه، درخواست برداشت موجودی می دهید.
مراحل فروش محصولات دانلودی : محصولات دانلودی عبارتند از هر گونه فایل قابل دانلود مانند پی دی اف ها،پروژه های دانشجویی،مقالات ،پایان نامه ها و غیره.

برای فروش محصولات دانلودی شما نیاز به هیچ فروشگاه یا سایتی ندارید تنها کافیست در بخش ثبت محصول نوع محصول خود را دانلودی انتخاب نمایید.
مشخصات مشتری چگونه در اختیار فروشنده قرار می گیرد؟
هر گاه یک بازاریاب موفق شود یک مشتری برای محصول فروشنده جذب نماید، آن مشتری وارد سایت دریکساز شده، سایر مشخصات و امکانات محصول را دقیق مطالعه و بررسی می کند، و در صورت تمایل به خرید آن محصول، مشخصات خود را در سایت دریکساز وارد می كند. بلافاصله به صورت اتوماتیك ایمیلی برای فروشنده ارسال می شود. همچنین مشخصات سفارش دهنده در همان لحظه، در پنل فروشنده نیز ثبت می شود.

فروشنده گرامی، شما می توانید هر روز به پنل خود وارد شوید و با کلیک بر دکمه سفارشات منتظر ارسال، مشخصات کسانی که برای خرید به سایت شما ارجاع داده ایم(مشخصات سفارش دهندگان) را مشاهده كنید و اقدام به تماس تلفنی با ایشان نمایید و در صورت توافق، محصول را به ایشان بفروشید یعنی عملا هیچ واسطه ای وجود نخواهد داشت و شما مستقیما با خود مشتری مذاكره می كنید. شما می بایست در بخش سفارشات، سفارشاتی را که واقعا به فروش منتهی شده است تایید نمایید. پس از تایید هر سفارش، به صورت اتوماتیک موجودی شما به روز شده و به شما نشان داده می شود.
در این روش كه سایت دریکساز به كار می برد، شما اطمینان دارید که محصول خود را به فروش رسانده و مبلغ معادل قیمت محصول را خودتان شخصا از مشتری دریافت کرده اید و هیچ گونه واسطه ای برای تبادل پول وجود نخواهد داشت و شما عملا با خود مشتری مذاكره می كنید(شما محصول را به او می دهید و او نیز مبلغ را به شما می پردازد).
چیزی كه باعث تداوم همكاری دریکساز با فروشنده است صداقت دو طرفه است. بنابراین ما فقط محصولات فروشندگان معتبر و مورد اعتماد را تایید می کنیم.
 

در هر زمان که فروشنده، سفارش یا سفارشاتی را به حالت خرید شد تبدیل کند و سپس موجودی ریالی خود را در سایت افزایش دهد، به صورت اتوماتیک، پورسانت بازاریابهای مربوطه به حسابشان در سایت افزوده می شود و ایمیلهای اتوماتیک نیز در همان لحظه برای بازاریابها ارسال می گردد و بنابراین بازاریاب تشویق به ادامه کار می شود و  با جدیت بیشتری محصولات آن فروشنده را بازاریابی می کند.
بهتر است فروشنده و مشتری از طریق تماس تلفنی با هم مذاکره کنند. اساس بازاریابی ما این است که مشتری و فروشنده را به هم برسانیم. بهتر است فروشنده با سفارش دهنده تماس بگیرد و تمام تلاش خود را برای فروش محصول بکار ببرد. 

مزایای ثبت محصولات در دریکساز چیست؟

1-دريکساز به شما پنلي ارايه مي دهد که محصولات خود را درج کنيد.(ما سرويس پستي نيستيم) اين شماييد که مراحل فروش را انجام مي دهيد.ما براي شما سفارشات را جمع آوري مي کنيم.و شما پس از اينکه مشتريتان کالا را دريافت کرد پورسانتي را که خود معين کرده ايد مي پردازيد
2-بازاريابي در صدها سايت و وبلاگ» بازاريابان اينترنتي ما به تبليغ محصولات شما در سايتها و وبلاگها و گروههاي اينترنتي مي پردازند
3-سيستم متفاوت: دريکساز يک سيستم متفاوت هست .علاوه بر آنکه يک پنل بازاريابي است امکان فروش محصولات دانلودي به صورت آنلاين دارد.محصولات دانلودي همان پروژه ها،فايلها،تحقيق ،پايان نامه و غيره.اگر چنين محصولاتي داريد نيز ما مراحل بازاريابي و فروش آن را به طور کامل براي شما انجام ميدهيم
همين سرويس دوگانه ي دريکساز موجب شده محبوبيت زيادي کسب کند چرا که صدها دانشجو و جوان در حال بازديد از سايت يا خريد از آن هستند.
4-نمايش در فروشگاه دريکساز: تمام محصولات در فروشگاه دريکساز قرار مي گيرند.فروشگاهي که به دليل حضور فروشندگان متفاوت و در کنار آن محصولات دانلودي از بازديد بالايي برخوردار است
5-ايميل مارکتينگ رايگان: لينک و عنوان تمام محصولات فروشگاه دريکساز به صورت رندوم براي تمام مشتريان قبلي در طول ماه ارسال مي شود.لازم نيست که اهميت اين را به شما يادآوري کنم
6-اطلاع رساني رايگان: به همان صورت بالا لينک و عنوان براي بازاريابان نيز ارسال مي شود.که به تشويق آنها براي تبليغ محصول شما کمک مي کند.خود اين بازاريابها و خانواده شان مي توانند يکي از مشتريان شما نيز باشند.چون در صورت خريد از فروشگاه دريکساز پورسانت آن مي شود تخفيف

فقط زمانی مشخصات فروشنده (مانند تلفن و ایمیل) برای مشتری ارسال می شود که مشتری توسط صفحه سفارش، محصول را سفارش دهد.

هشدار: خطا و سهل انگاری از طرف فروشنده در تایید یا عدم تایید سفارشات، هرگز مورد قبول نیست زیرا کوچکترین خطا و سهل انگاری از دید بازاریابها مخفی نخواهد بود و موجب دلسرد شدن آنها خواهد شد بنابراین مدیریت پیاپی پیگیر سفارشات و نحوه عکس العمل فروشنده نسبت به سفارشات است و با هر گونه سهل انگاری فروشنده برخورد قاطع می شود.

چه فروشندگانی در دریکساز موفق خواهند بود؟

طبق تجارب گذشته، تنها فروشندگانی در دریکساز موفق بوده اند که پیاپی با سفارش دهندگان تماس گرفته اند و کاملا جدی پیگیر سفارشات بوده اند و برای سفارشات یادداشت گذاری کرده اند. اگر فروشنده ای نتواند محصولات خود را به سفارش دهندگان بفروشد بازاریابهای مربوطه نسبت به بازاریابی محصولات وی دلسرد می شوند. فروشنده ای موفق است که بتواند با فروش محصولات خود و تایید آن فروشها، بازاریابهای زیادی را تشویق به بازاریابی محصولات خود کند.

همکاری در فروش

مقررات بخش فروشندگان:

توجه توجه : بنا به تصمیم تیم مدیریت دریکساز بند 8 از قوانین و مقررات بخش فروشندگان برای همیشه منتفی می باشد

فروشنده گرامی، لطفا قبل از ثبت نام، ابتدا مقررات زیر را به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.


- فروشنده می بایست زمانی که که از فروش محصول خود به یک سفارش دهنده مطمئن گردید اقدام به تایید سفارش مربوطه نماید.


- فروشنده می بابست تمام کارهایی را که برای یک سفارش انجام می دهد و نتیجه آن کارها را برای سفارش مربوطه یادداشت گذاری کند(در فرم یادداشت گذاری برای سفارشات).


- بلافاصله پس از اینکه فروشنده، سفارشی را به عنوان فروش واقعی تایید نمود، موجودی ریالی وی در دریکساز به روز می شود. بنابراین لازم است در تایید کردن سفارشات دقت کند.


- فروشنده در صورتی می تواند سفارشات را به حالت رد شده تبدیل کندکه اطمینان دارد هرگز فروشی در پی نخواهند داشت.


- چنانچه مشخص شود که سفارش دهنده ای، محصول مورد نظر خود را از فروشنده مربوطه خریداری کرده است اما آن فروشنده عمداً سفارش را رد كرده است؛ سایر محصولات آن فروشنده غیر فعال خواهند شد.

- فروشندگان محصولات پستی هر گاه بخواهند از فعالیت در سایت انصراف بدهند باید مبلغ 100000 ریال به سایت بپردازند

- فروشندگان محصولات دانلودی در زمان انصراف از ادامه فعالیت در سایت و یا حذف محصولاتشان به ازای هر محصول باید 100000 ریال بپردازند

این قانون به دلیل آن است که حذف محصولات نوعی وارد کردن خسارت به سایت و بازاریابان است که در زمینه تبلیغ محصول شما کوشیده اند


- جهت پیگیری و تایید یا عدم تایید سفارشات، لازم است فروشنده هر روز حداقل یک بار به پنل خود وارد شود. بدیهی است مراجعه و پیگیری و توجه بیشتر فروشنده، تداوم همکاری دوجانبه را به همراه خواهد داشت.


- هزینه ثبت هر محصول 1000 تومان می باشد. هزینه ثبت محصول برای این است که:
1. فروشنده ها با دقت بیشتری محصولات خود را ثبت کنند.
2. برای محصولی که ثبت می کنند اهمیت قائل باشند زیرا می دانند بابت آن هزینه پرداخت می کنند.
3. صرفا برای معرفی محصول خود و یا تست، محصول ثبت نکنند. بلکه برای تعهد به همکاری طولانی مدت، به ثبت محصول بپردازند.
4. اگر می خواهند محصولات زیادی ثبت کنند هزینه آن را بپردازند تا براحتی پس از مدتی انصراف ندهند. زیرا پس از فعال شدن محصولات فروشنده و ایندکس شدن محصولات وی در گوگل، اگر فروشنده انصراف دهد و محصولاتش غیرفعال شود، لطمه جبران ناپذیری به رتبه دریکساز وارد می کند.

 

برای عضویت روی بنر زیر کلیک کنید

 

ثبت نام